Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Stan the Man

Історія Стена Лі
Це самая велика, істинні віруючі! Найбільш правдива історія Стена Лі: величезного формату книга про Хрещеного Батька Коміксів була більше10 років в розробці. Від дитячіх років у Нью-Йорку часів Вуликої Депресії до трансформації компанії Марвел в найбільшого видавця коміксів у світі та до креативного директора найбільшої розважальної компанії 21 століття - POW! Entertainment, Стен  “зе Mен” Лі став ознакою часу як одне з самих легендарних імен в історії коміксів.
Стенлі Лібер почав свою кар'єру в Timely Comics в 1940 році в віці 17 років і вже 2 роки по тому став головним редактором видання. Але тільки в 1960 році він розпалив революцію відому нам як "Єра коміксів Марвел".

З легендарною командою партнерів по перу Джеком Кірбі, Стівом Дітко, Джоном Роміта і Джимом Стеранко, Лі випустив у світ безліч запаморочливих творінь - Фантастична Четвірка, Халк, Тор, Людина-Павук, Залізний Людина, X-Men, Месники - це тільки невелика частина. Після переїзду до Голлівуду в 1980 він зробив це знову, створюючи теле- і кінопроекти, які стали основою "кіновсесвіту Марвел." Постійна участь Стіна в епізодичних ролях в цих проектах з мільярдними бюджетами є свідченням його впливу. Як людина, яка стоїть за POW! Entertainment, він став майстром всіх медіа - працюючи з рок-зірками і спортсменами вищої ліги, кінематографістами і зірками TV - посилюючи свій творчий авторитет по всьому світу.
Виданий в 2018 році обмежений тираж книги з підписом самого Стіна, був повністю розкуплений всього за тиждень. Книга створена у співпраці з самим Стеном, він був автором і редактором книги. Його історія розказана його наступником в студії Марвел, відомим письменником, редактором і істориком Ройєм Томасом, який привніс в книгу інсайти присутності і ясне бачення ключових моментів на шляху Лі до культурного безсмертя. У книзі представлені сотні скарбів з книжок коміксів, особисті фотографії із сімейних архівів, вступне слово самого Стена Лі, тексти і епілог Томаса і окремий розділ з повною колекцією репринтів коміксів Стена за десятиліття роботи. Ця книга - титанічна данину поваги "зе Мену", вперше вийшла, як колекційне видання обмеженого тиражу, а тепер доступна в форматі XXL.

Усі герої Marvel © MARVEL 

Художник

Стен Лі (1922-2018) відомий мільйонам як людина, чиї супергерої просунули Марвел на сьогоднішні передові позиції в індустрії коміксів. Він співавтор таких створінь як Людина-Павук, Халк, X-Men, Фантастична Четвірка, Залізна Людина і сотень інших. Як почесний голова Marvel, він був також головним креативним директором POW! Entertainment, де він створив багато героїв і історій в таких сферах як кіно, книги, театр, документалістика та мультимедіа.

Автор 

З 1965 року Рой Томас пише для кіно, телебачення і особливо для коміксів. З відомими серіями Месників, Uncanny X-Men, Конана-варвара, Неймовірного Халка і Зоряних війн він працював редактором Marvel з 1965-80 і головним редактором в 1972-74. В даний час він редагує журнал історії коміксів Alter Ego і пише дві онлайн-стрічки Тарзана, а також випадкові комікси. Він і його дружина Данн живуть в Південній Кароліні.

The Stan Lee Story
Stan Lee, Roy Thomas
Languages: английский
Твердый переплет, 29.3 x 43.7 см, 624 страницы
ISBN 978-3-8365-7576-8
The Stan Lee Story
₴ 7500
In stock