Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Архів "Зоряних війн". 1977–1983.

Остаточне дослідження оригінальної трилогії.
"Зоряні війни" вибухнули на наших кіноекранах у 1977 році, і світ відтоді не був таким. Переглянувши депресивні та цинічні фільми на початку 1970-х, глядачі з ентузіазмом сприймали позитивну енергію галактики "Зоряні війни", коли йшли за фермером вологи Люком Скайуокером у його подорожі по далекій галактиці, зустрічаючи надзвичайних персонажів, таких як таємничий відлюдник Оби-Ван Кенобі , космічні пірати Хан Соло і Чубакка, віддані дроїди C-3PO і R2-D2, смілива принцеса Лея Органа і жахливий Дарт Вейдер, слуга темного, зловмисного імператора.

Сценарист, режисер і продюсер Джордж Лукас створив сучасний мономіт нашого часу, який перегукується з дитиною у всіх нас. Він створив Industrial Light & Magic, щоб розробити передові технології спецефектів, які він поєднав з інноваційними технологіями монтажу та підвищеним почуттям звуку, щоб надати глядачам унікальний сенсорний кінематографічний досвід.

У цьому першому томі, зробленому за повної співпраці "Лукасфільму", Лукас розповідає власну історію, проводячи нас через створення оригінальної трилогії - Епізод IV Нова надія, Епізод V Імперія завдає удару і Епізод VI Повернення джедаїв - і приносячи свіжі уявлення про створення унікального Всесвіту. У комплекті зі сторінками сценарію, виробничими документами, концептуальним мистецтвом, раскадровками, знімками на екрані, фотографіями та плакатами, це авторитетне дослідження оригінальної саги, як розповів її творець.

The Star Wars Archives. 1977–1983. 40th Ed
Paul Duncan
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, вага 1,48 кг, 512 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8117-2
The Star Wars Archives. 1977–1983. 40th Ed
₴ 1175
Out of stock