Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Майстер-чарівник

Кіноархів Уолта Діснея. Анімаційні фільми 1921–1968.

Фантастична подорож анімаційними творами Уолта Діснея.
Уолт Дісней, один із найкреативніших умів ХХ століття, створив унікальний і неперевершений образний Всесвіт. Як і навряд чи будь-яка інша класика кіно, його дивовижна колекція анімаційних мультфільмів революціонізувала розповіді на екрані та зачаровувала донині в різних географічних регіонах та поколіннях.

Це просторо ілюстроване видання про анімацію Діснея збирає сотні зображень, а також есе експертів Діснея, ведучи нас до серцебиття студії "Золотий вік анімації". Ми простежуємо повну анімаційну подорож Діснея від епохи німого кіно, через його перший повнометражний фільм "Білосніжка і сім гномів" (1937) і "Фантазія" (1940), аж до його останніх шедеврів "Вінні Пух і медове дерево" (1966) і Книга джунглів (1967).

Завдяки обширним дослідженням, проведеним в історичних колекціях компанії Walt Disney Company, а також у приватних колекціях, редактор Даніель Котеншульте кулірує деякі найцінніші концептуальні картини та розкадрування, щоб показати, як ці анімаційні тріумфи ожили. Майстерні налаштування Cel забезпечують детальні ілюстрації відомих кінофільмів, тоді як рідкісні фотографії, зроблені фотографами Діснея, надають привілейований погляд інсайдера на творчий процес студії.

Кожній з основних анімованих функцій, створених за життя Уолта - включаючи Буратіно, Фантазію, Дамбо, Бембі, Попелюшку, Пітера Пана та Сто і одного далматинця - приділяється окремий розділ, не забуваючи про менш знайомі дорогоцінні камені, такі як експериментальні короткометражні фільми з серії «Дурні симфонії» та недооцінені епізодичні музичні фільми, такі як Make Mine Music та Melody Time.

Реалізація стилю Діснея була колективним проектом, і, як і сам майстер, кіноархів Уолта Діснея визнає видатних аніматорів та дизайнерів, які вплинули на стиль студії, серед них Альберт Хуртер, Густаф Тенггрен, Кей Нільсен, Мері Блер, Сільвія Холланд, Тайрус Вонг, Кен Андерсон, Ейвінд Ерл та Уолт Перегой.

Walt Disney Film Archives. The Animated Movies 1921–1968
Daniel Kothenschulte
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, 1.48 кг, 512 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8086-1
Walt Disney Film Archives. The Animated Movies 1921–1968
₴ 1175
Out of stock