Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

місто мрій

Відень. Портрет міста

Візуальна подорож по величні історії Відня.

Відень, як ніяке інше місто, поєднує в собі драматизм і елегантність. Протягом століть серце Австро-Угорської імперії, величне місто на Дунаї визначали величезні палаци і імперська велич, але разом з барочною розкішшю Відень також є містом вишуканої кавової культури, епікурейських традицій і батьківщиною тонкої і сміливою музики, мистецтва і дизайну, від Йоганна Штрауса до Егона Шиле, від Густава Малера до Йозефа Хоффмана.

Ця книга - скарбниця фотографії міста за останні 175 років - досліджує еволюцію Відня від імперської столиці до сучасного метрополісу. Як візуальна подорож крізь час та міські краєвиди, сотні ретельно відібраних зображеннь розкривають розвиток середовища та культурні і історичні тренди, які воно відображало, наприклад, таке явище як Gesamtkunstwerk на вулиці Рінгштрассе в 19ому столітті, коли уся вулиця була витвором мистецтва, або експеримент під назвою "Червоний Відень" в двадцятих роках 20го століття, коли місто вперше мало соціал-демократичний уряд.

Завдяки цим чудовим фотографіям ми відкриваємо не тільки знамениті місця і менш відомі куточки Відня, але й відчуваємо ритм та шум міста з бурхливою історією. Ми бачимо культурний розквіт Fin De Siècle, коли радикальні новатори, такі як Густав Клімт, Егон Шиле, Адольф Лос та Зигмунд Фройд, перетворили Відень у "лабораторію сучасності"; зіткнення 1934 року; підйом нацистської диктатури; жахи Голокосту у місті, яке колись було одним з найбільш мультинаціональних та густонаселенних міст планети; а потім захоплюючі післявоєнні фотографії досліджують Відень зображений в фільмі "Третя людина" - місто в руїнах і центр для шпигунів. Книга закінчується зображеннями сучасного Відня - одного з найбільш привабливих міст Європи, в якому багатство історії знову співіснує з космополітичною чудовою та яскравою сучасною культурою.

Вена. Портрет города. История в фотографиях


Vienna. Portrait of a City
Christian Brandstätter, Andreas J. Hirsch, Hans-Michael Koetzle
Тверда обкладинка, 25 x 34 см, 4,47 кг, 532 сторінки
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-6726-8
Vienna. Portrait of a City
₴ 2350
In stock